דף הבית » עמותת בני ברוך נגד אהרון אפלבאום – תצהירים » תצהיר ו’ ללא פרטים – תביעת עמותת בני ברוך נגד אהרון אפלבאום

תצהיר ו’ ללא פרטים – תביעת עמותת בני ברוך נגד אהרון אפלבאום

אני הח”מ, גב’ ***********, מספר ת.ז. **************לאחר שהוזהרתי לומר את האמת ושאהיה צפוי/ה לעונשים הקבועים בחוק אם לא אעשה כן, מצהיר/ה בזאת כדלהלן:
אני עושה תצהירי זה כתצהיר עדות ראשית מטעם הנתבע בת.א. 23862-03-13 עמותת בני ברוך נ’ אהרון אפלבאום.

תצהיר זה עוסק בהתרשמותי מתהליך שינוי האישיות של בעלי הראשון על רקע כניסתו לקבוצת בני ברוך, בשנים 2006-2008, שינוי אישיות שהוביל לגירושינו בסוף 2008. מאז גירושיי אין לי קשר לבני ברוך (מלבד קשר רופף עם הגרוש שלי בנוגע לבנותינו המשותפות). אני נשואה מחדש ואם לבן מנישואיי השניים.
אני עושה תצהיר זה מתוך הבנת החשיבות של חשיפת השפעתה של הקבוצה הפנימית של בני ברוך על אנשים שנכנסים אליה ועל בני משפחתם.  

האירועים שאותם אתאר בתצהיר זה, אשר הובילו להתפרקות נישואיי, היו קשים עבורי בזמן אמת וגם המחשבה עליהם, שבע שנים לאחר מכן, עדיין קשה לי.
לא רציתי למסור תצהיר בתביעה זו כיוון שחששתי, ואני עדיין חוששת, ממעשי-נקם שיופנו אלי או אל בנותיי על ידי בני ברוך.
במהלך המגעים עם ב”כ הנתבע ביקשתי מעוה”ד של הנתבע לברר האם באפשרותי למסור תצהיר בעילום שם ולכל הפחות להעיד בדלתיים סגורות, ללא נוכחות אנשי בני ברוך באולם, וזאת על מנת להפחית את הסיכון שיבקשו לנקום בי על מסירת תצהיר זה. הסיבה לחשש שלי היא שנוכחתי לדעת שבני ברוך הם גוף עוצמתי שפועלים נגד מי שמדבר נגדם, ועל רקע החשש שיתנכלו לבנותיי שנמצאות בקשר עם אביהן, חבר בקבוצה הפנימית בבני ברוך.
עורכי הדין של הנתבע הבהירו לי שהאפשרות להעיד בדלתיים סגורות תלויה בהחלטת בית המשפט. אני מבקשת מבית המשפט הנכבד לקחת בחשבון את תחושתי שמסירת התצהיר בתיק זה עלולה לפגוע בי, בעת ההחלטה בבקשה לאפשר לי להעיד בדלתיים סגורות.

פרטים אישיים

  1. אני תושבת שוהם, נשואה (בשנית) ואם לשתי בנות מנישואיי הראשונים ולבן צעיר מנישואיי השניים. נולדתי ב-1973 בבריה”מ לשעבר ועליתי לישראל ב-1991 עם משפחתי.
  2. אני הנדסאית מחשבים ובעלת תואר שני בניהול חינוכי מאונ’ בר-אילן. בהשכלתי ועובדת כמורה למתמטיקה בחטיבת ביניים. בעבר עבדתי כאשת סיסטם בחברות הייטק שונות.

רקע: נישואיי וחיי המשותפים עם מ’ נ’, עד הצטרפותו לבני ברוך (1993-2006)

  1. בשנת 1991 הכרתי בעת לימודיי את מי שהפך מאוחר יותר לבעלי ואח”כ לגרוש שלי, מ’ נ’, שהיה עולה חדש מבולגריה.
  2. בשנת 1993 התחתנו (בנישואי פרגוואוי כיוון שמ’ לא יהודי בהתאם להלכה). ב-1994 נולדה בתנו הבכורה ובשנת 1999 נולדה בתנו הצעירה. לאחר נישואינו התגוררנו בפתח תקווה עם הוריי ואח”כ קנינו דירה בגני אביב בלוד. בשנת 2000 עברנו לגור בדירה שכורה בשוהם וב-2001 רכשנו דירה משלנו בשוהם.
  3. באותן שנים עבדנו שנינו בהיי-טק. אני עבדתי ב.טלרד ומ’ עבד בחברת צ’קפוינט.
  4. באותן שנים נישואינו היו טובים מאד. שנינו עבדנו, אני למדתי לתואר שני, היינו מבלים הרבה כמשפחה, אהבנו להיות יחד והקשר בינינו היה טוב וחזק. בסופי שבוע נהגנו לנסוע לטייל, והרבינו לטייל גם בחו”ל. היו לנו חברים ומצבנו הכלכלי היה מצויין.
  5. מ’ היה בן זוג ואב טוב. תכונתו המרכזית היתה שתמיד היה מחויב בראש ובראשונה למשפחתו. תמיד ידעתי שאני ובנותינו נמצאות בראש מעייניו ובמקום הראשון (ולמעשה כמעט היחיד) בסדר העדיפויות שלו.
  6. בסביבות שנת 2001 הצטרפתי לתכנית ללימודי הוראת מדעים ומתמטיקה, במימון משרד החינוך. בכך הגשמתי את חלומי להיות מורה למתמטיקה. סיימתי תואר ראשון בהצטיינות יתרה והמשכתי לתואר שני.

בקישורים הבאים תוכלו למצוא את פרטי התצהיר שהוגש בתביעתם של בני ברוך נגדי :

לחלק 1 – הצטרפותו של מ’ לבני ברוך (2006) והשתלשלות האירועים שהובילה לפרידתנו (2008) – לחצו כאן.
לחלק 2 – ההצטרפות לקבוצה הצעירה ולקבוצה הפנימית של בני ברוך – לחצו כאן.
לחלק 3 – השינויים בהתנהגותו של מ’ לאחר הצטרפותו לקבוצת בני ברוך – לחצו כאן.
לחלק 4 – ניהול החיים בהתאם לציוויים של לייטמן ובני ברוך – לחצו כאן.
לחלק 5 – הקדשת כל שעותיו הפנויות של מ’ לבני ברוך – לחצו כאן.
לחלק 6 – ההפצה מעל הכל – לחצו כאן.
לחלק 7 – ויתור על רכוש – לחצו כאן.
לחלק 8 – הניתוק מהמשפחה והחברים – לחצו כאן.
לחלק 9 – “בני ברוך במקום ראשון בסדר העדיפויות שלי” – לחצו כאן.

תצהירים נוספים מתביעת ‘בני ברוך’ נגדי:

לקריאת כל התצהירים שהוגשו תביעתם של בני ברוך נגדי – לחצו כאן.