דף הבית » עמותת בני ברוך נגד אהרון אפלבאום – תצהירים » תצהיר ו’ ללא פרטים – תביעת עמותת בני ברוך נגד אהרון אפלבאום » הצטרפותו של מ’ לבני ברוך (2006) והשתלשלות האירועים שהובילה לפרידתנו (2008)

הצטרפותו של מ’ לבני ברוך (2006) והשתלשלות האירועים שהובילה לפרידתנו (2008)

  1. בזמן שאני עסקתי בלימודיי, בסביבות שנת 2003, כשהיה בן 32, חווה מ’ משבר מתמשך בעבודה. נמאס לו מהעומס והשגרה השוחקת, והוא החל לומר שמשהו חסר בחייו. הוא נהיה עייף ולא מרוצה מחייו המקצועיים.
  2. כששנה נוספת חלפה, התברר שהמשבר אינו חולף. מ’ עדיין חש מיאוס כלפי העבודה ורצה שינוי, לעבוד פחות שעות ולהרחיב את אופקיו, הוא לא מצא את עצמו ולא רצה להמשיך בעבודה.
  3. לכן, בשנת 2005, סביב בת המצווה של הבת הבכורה ותוכניתנו לנסוע לטיול משפחתי לחו”ל, החלטנו יחד שמ’ ייקח חופשה ללא תשלום (חל”ת) ממייקרוסופט לחצי שנה, שבהן יוכל לנוח ולפנות זמן לעיסוקים אחרים.
  4. בתקופת החל”ת מ’ לא עבד וחיפש עיסוקים חדשים. הוא נתקל במשהו שנקרא “הנקודה שבלב”, מקום שהציע שיעורי מבוא בקבלה במחיר לא-גבוה (למיטב זכרוני – 1000 ₪ לקורס שלם). מ’ התעניין בקורס כאמצעי להרחיב את אופקיו. שנינו תמיד התעניינו במיסטיקה ורוחניות ולכן מאד עודדתי אותו ושמחתי שסוף סוף מצא משהו שמשמח אותו.
  5. אחרי שסיים את הקורס במכללת “הנקודה שבלב” נסענו לטיול בחו”ל לכבוד הבת מצווה של הבת הגדולה. כשחזרנו מחו”ל סיפר לי שבכוונתו להצטרף לקורס נוסף במרכז “קבלה לעם” שיעביר לייטמן עצמו. הוא מאד שמח ואני עודדתי אותו להמשיך בלימודים כיוון שנראה היה לי שהשיעורים משמחים אותו.
  6. במקביל סיים מ’ את עבודתו בצ’קפוינט והתחיל עבודה חדשה במשרה בכירה במייקרוסופט.

מתוך: תצהיר ו’ ללא פרטים – תביעת עמותת בני ברוך נגד אהרון אפלבאום

לעמוד התצהיר הראשי – לחצו כאן
לקריאת כל התצהירים שהוגשו בתביעתם של בני ברוך נגדי – לחצו כאן